Над 2000 ученици от община Разлог влязоха днес в класните стаи

Първият учебен бе отбелязан като истински празник във всички училища на територията на община Разлог. Училищните дворове се изпълниха с много настоящи и бивши ученици и учители, родители и гости, с музика, весело настроени и детска глъч. На празничния 17-ти септември под звуците на Химна на Република България и Европейския съюз стартира новата учебна година.

Празничното настроение обхвана всички жители и гости на общината.

Над 2000 ученици от Община Разлог влязоха днес в класните стаи на обновените общински и държавни училища, а 205 първокласници, които получиха много подаръци прекрачиха за пръв път училищния праг.

С най-красиви пожелания за успешна и ползотворна учебна година, изпълнена с много хубави  емоции, съчетани с хиляди детски усмивки бе открита новата учебна година в община Разлог.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ..

Последвайте ни...

81,580Последователикато
1,538последователиследвам
507абонатиабонирам

Най-новите новини

error: