Oт 22 април започва пролетното миене на улиците в Дупница

архив

От 22 до 27 април ще се извърши пролетното миене на улиците в Дупница. Дейностите ще се извършват във вечерните часове и през нощта, за да не се затруднява движението по улиците и създава дискомфорт на пешеходците. Изготвен е график по дни.

В обхвата на пролетното измиване попадат всички централни артерии. По график ще се започне с Парк Рила и улиците “Орлинска” и “Патриарх Евтимий”, а в следващите дни и останалите главни улици.

От общинското предприятие по озеленяване и поддръжка пък започнаха косенето на зелените площи на територията на града. То трябва да приключи до края на следващата седмица, защото в първите 10 дни на месец май е предвидено да бъдат напръскани всички площи и детски градини с препарати срещу кърлежи и други инсекти.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ..

Последвайте ни...

81,580Последователикато
1,538последователиследвам
507абонатиабонирам

Най-новите новини

error: