Спортен клуб „Малки шампиони” се включи в празненствата по случай празника на село Крупник, който вече празнува 3 дни. Малките спортисти на община Симитли направиха демонстративен мач между отборите на спортния клуб от Крупник и Симитли. На големия стадион „Арена” в селото, малките- големи шампиони показаха своите умения във вечната игра футбола.
Изключителен феърплей показаха децата и играеха с много желание за победа през цялото време. При редовното време срещата приключи 2:2, но след изпълнения на дузпи, които са любимата част на малчуганите от спортния клуб, Крупник спечели с 5:3. Така празнуващото село си имаше и шампион по футбол.
Изненадата за всички бяха приготвените от кмета на село Крупник Иванка Чакалска подаръци за участниците в двубоя, а децата от своя страна обещаха пак да участват.