За грижата и всеотдайността към всеки жител с живи цветя общинското ръководство уважи лекари, стоматолози и медицински работници в община Симитли. За поредна година по традиция цвете в саксийка, символ на добротата и красотата, получиха хората в бяло навръх професионалния им празник.
Към всяка саксийка имаше картичка с послание с мили думи специално от кмета Апостол Апостолов. Служители от общинска администрация поднесоха красиво опакованите саксийки във всеки лекарски и зъболекарски кабинет в община Симитли.
Цветя получиха и аптекарите, дежурните медици във филиала на Спешен център Симитли, медицинските сестри в детската ясла и градините в общината, както и здравните работници в заведенията за социални услуги. Жестът на уважение трогна и зарадва медиците от Симитли и направи деня им още по-празничен и усмихнат.