5-ти шампионат по надтегляне на тежковозни коне се състоя в Разлог

shampionat_tejkovozni_kone_razlog

Над 30 тежковозни коне от цяла България участваха в 5-тия Национален шампионат по надтегляне, който се проведе в Разлог. Шампионатът е последно състезание за годината и в него участват коне, които са били първенци в различните състезания досега в страната. Той е част от мероприятията за празника на град Разлог -24 октомври.

Състезанието се проведе в 6 категории- до 500, 600, 700, 800, 900 и над 900 килограма живо тегло. Организатори на мероприятието са Сдружение „ДВАЛ“, Община Разлог

На състезанието присъстваха кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев, инж. Венцислав Гърменов зам.-кмет по социалните дейности, представители на Националната асоциация по коневъдство в България.

shampionat_tejkovozni_kone_razlog-44 shampionat_tejkovozni_kone_razlog-45 shampionat_tejkovozni_kone_razlog-48 shampionat_tejkovozni_kone_razlog-30

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ..

Последвайте ни...

81,580Последователикато
1,538последователиследвам
507абонатиабонирам

Най-новите новини

error: